Superb og Uniconta-integrasjonen fra Emonkey sørger for en sømløs overføring av salgsdata fra Superbs kassasystem direkte til Uniconta. Denne integrasjonen gjør det enkelt for restauranter å automatisere regnskapsføringen ved å koble daglige transaksjoner til sitt regnskapssystem.
Riktig data er ikke nok!
Dataene må også havne riktig i regnskapet.
Teamet i Emonkey har lang erfaring fra både regnskap og teknologi for regnskapsbransjen. Derfor ser vi på mer enn bare dataflyten. Vi tar hensyn til regnskapsregler, hvordan dataene bør struktureres og hvordan oppsettet fungerer best i det enkelte regnskapssystemet.
Det gir deg et gjennomtenkt oppsett fra start og mindre manuelt arbeid i etterkant.
Mangler du en integrasjon eller trenger du hjelp? Ta kontakt med oss!
Sammen med våre kunder og partnere har vi utviklet en rekke integrasjoner som har effektivisert hverdagen for bedrifter i Norge, Sverige og Danmark.
Ønsker du at vi lager en integrasjon til et system du ikke finner på vår hjemmeside. Ta gjerne kontakt med oss!



