top of page

​

​

Vi ordner oppsettet

Mindre etterarbeid

Mer tid til kundene

Mystore integrasjoner
arrow.gif
PowerOffice integrasjoner

Optimaliser regnskapsføringen mellom Mystore og PowerOffice Go. Automatiser overføring av ordre og kreditnotaer som kontantbilag, med automatisk postering mot oppgjørskonto per betalingsmiddel. Tilpasningsdyktig for både B2B og B2C salg, med mulighet for KID-fakturering og EHF-fakturaer fra PowerOffice Go.


Kombiner med Klarna og Vipps-integrasjon for fullstendig automatisert regnskapsføring av nettbutikken.


Ved bruk av Mystore kasse, tilbyr vi også automatisering av kasseoppgjør til PowerOffice Go.

Les mer om integrasjonen her


Riktig data er ikke nok! 

Dataene må også havne riktig i regnskapet. 

​

Teamet i Emonkey har lang erfaring fra både regnskap og teknologi for regnskapsbransjen. Derfor ser vi på mer enn bare dataflyten. Vi tar hensyn til regnskapsregler, hvordan dataene bør struktureres og hvordan oppsettet fungerer best i det enkelte regnskapssystemet.

 

Det gir deg et gjennomtenkt oppsett fra start og mindre manuelt arbeid i etterkant.

​

Mangler du en integrasjon eller trenger du hjelp? Ta kontakt med oss!

Sammen med våre kunder og partnere har vi utviklet en rekke integrasjoner som har effektivisert hverdagen for bedrifter i Norge, Sverige og Danmark.

 

Ønsker du at vi lager en integrasjon til et system du ikke finner på vår hjemmeside. Ta gjerne kontakt med oss! 

bottom of page